TURHA SÄÄTÖ TUHLAA AIKAA.
ME EMME.

Myynti

Tuomas Immonen

CTO / Teknologiajohtaja
+358 400 615 399
tuomas.immonen@4business.fi

Sami Karuvaara

Asiakkuusjohtaja
+358 40 017 9138
sami.karuvaara@4business.fi

Mikko Granström

CEO
+358 40 513 5337
mikko.granstrom@4business.fi

Lari Pakkanen

Asiakkuusjohtaja
+358 50 374 2860
lari.pakkanen@4business.fi

Janne Lankinen

CDO / Suunnittelujohtaja
+358 400 602 775
janne.lankinen@4business.fi

Huolto

020 751 8700
huolto@4business.fi

Onko sinulla huolto­sopimus?

Onneksi olkoon

Asennus

Viktor Koski

Asennus
+358 40 171 2124
viktor.koski@4business.fi

Tuukka Montonen

Asennus
+358 40 593 8984
tuukka.montonen@4business.fi

Toni Vilkgrund

Asennus
+358 40 145 2669
toni.vilkgrund@4business.fi

Santeri Nikkanen

Asennus
+358 40 579 7437
santeri.nikkanen@4business.fi

Kari Lehtonen

Ohjelmointi
+358 40 707 5131
kari.lehtonen@4business.fi

Jussi Leppänen

Asennus
+358 400 505 593
jussi.leppanen@4business.fi

Juska Lappalainen

Projektipäällikkö
+358 45 277 4853
juska.lappalainen@4business.fi

Aki Salonen

Asennus
+358 40 676 1949
aki.salonen@4business.fi

Osto

Antti Saajos

Ostaja
+358 40 536 8639
antti.saajos@4business.fi

Hallinto

Mikko Granström

CEO
+358 40 513 5337
mikko.granstrom@4business.fi

4Business Oy

Vetotie 4, 01610 Vantaa

Ota yhteyttä!

Kysy lisää ratkaisuistamme ja anna meidän ottaa yhteyttä sinuun.