TURHA SÄÄTÖ TUHLAA AIKAA.
ME EMME.

Myynti

Tuomas Immonen

Myynti- ja Teknologiajohtaja
+358 400 615 399
tuomas.immonen@4business.fi

Lari Pakkanen

Asiakkuusjohtaja
+358 50 374 2860
lari.pakkanen@4business.fi

Huolto- ja elinkaaripalvelut

Jussi Leppänen

Huoltopäällikkö
+358 400 505 593
jussi.leppanen@4business.fi

Huolto

020 751 8700
huolto@4business.fi

Tuotanto

Juska Lappalainen

Tuotantopäällikkö
+358 45 277 4853
juska.lappalainen@4business.fi

Osto ja logistiikka

Antti Saajos

Ostaja
+358 40 536 8639
antti.saajos@4business.fi

Hallinto

Janne Lankinen

Operatiivinen Johtaja
+358 400 602 775
janne.lankinen@4business.fi

Tuomas Immonen

Myynti- ja Teknologiajohtaja
+358 400 615 399
tuomas.immonen@4business.fi

Juska Lappalainen

Tuotantopäällikkö
+358 45 277 4853
juska.lappalainen@4business.fi

4Business Oy

Vetotie 4, 01610 Vantaa

Ota yhteyttä!

Kysy lisää ratkaisuistamme ja anna meidän ottaa yhteyttä sinuun.